Viļņas mājputnu ferma sāk apgādāt Hesburger restorānus Somijā

Asociatyvi nuotr.

Vilnius Poultry & Poultry, kas jau vairākus gadus piegādā Lietuvā audzētu vištienu Baltijas valstu ātrās ēdināšanas restorāniem, paziņo, ka paplašina sadarbību ar &scaron & Poultry & Poultry tīklu. Uzņēmums ir sācis piegādāt savu produkciju restorāniem „Hesburger“, kas darbojas Somijā.

Pirmie Viļņas mājputnu gaļas produkti uz Baltijas „Hesburger“ restorāniem nonāca 2021. gadā. Iš kopumā Viļņas mājputnu audzētava ātrās ēdināšanas tīklam piegādā līdz 1000 tonnām produktu gadā.

Pēc Viļņas putnu&scaron&scaron&tīnas pārdošanas vadītāja Dominykasa Olbakas teiktā, starptautiskās ātrās ēdināšanas ķēdes, piemēram, „Hesburger“, saviem izejvielu un produkcijas piegādātājiem izvirza ļoti augstas prasības. Tāpēc, lai nodibinātu sadarbību, var paiet vairāki gadi. Lai pierādītu savu produktu kvalitāti un nekaitīgumu partneriem, piemēram, „Hesburger“, piegādātājiem ir jāveic periodiski auditi, lai novērtētu izejvielu sastāvu, izcelsmi, izsekojamību un citus parametrus," ziņo D. Olbaks, "un, lai to izdarītu, tiem ir jāspēj pierādīt saviem partneriem to kvalitāti un nekaitīgumu," viņš saka.

Viņš arī uzsver, ka produktiem jāatbilst ne tikai starptautisko sertifikātu kritērijiem – ātrās ēdināšanas restorāniem ir savs – plašs produktu standartu saraksts –, saskaņā ar kuru katram izvēlētajam steikam, plātsmaizei vai citam produktam jābūt vienādas krāsas, formas, sastāva, garšas īpašību, svara utt.
. Praksē nav pieļaujamas nekādas kļūdas, jo katram patērētājam, kurš apmeklē restorānu ķēdes restorānu Viļņā vai Helsinkos, dienā vai naktī, ir jāsaņem viens un tas pats produkts," norādīja Olbak kungs.

„Hesburger“ – ir Somijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde. Uzņēmums 2023. gadā pārvaldīja 273 restorānus Somijā un 160 restorānus Baltijas valstīs: 59 Lietuvā, 51 Latvijā un 50 Igaunijā. „Hesburger“ tīkls darbojas arī Bulgārijā, Ukrainā un Vācijā. Visā tīklā ir vairāk nekā 470 restorānu visā pasaulē.
.  

Video