NMA ir iesaistīta vēl nepieredzētā skandālā. No amata ir atlaists vecākais padomnieks

NMA pastatas.

Nacionālajā maksājumu aģentūrā (NVA) izvēršas vēl nebijuša mēroga skandāls. Kā ziņo portāls Agrobitė“, trešdien Īpašās izmeklēšanas dienesta (ĪAT) Centrālā izmeklēšanas pārvalde informēja NVA, ka no amata atstādināts NVA Lauku attīstības, zivsaimniecības programmu un valsts atbalsta departamenta vecākais padomnieks J. P.

>.

Iinformējam, ka ar Viļņas pilsētas rajona tiesas lēmumu un pirmstiesas izmeklēšanas gaitā J. P. ir izvirzītas aizdomās turētās personas apsūdzības un viņš ir atstādināts no amata uz vienu mēnesi no 19. marta līdz 19. septembrim.

Pavisam parasti tik ilga atstādināšana var nozīmēt, ka aizdomās turētais ir aizturēts ar sagrābtu kukuli vai cita smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanas gaitā.

J.P. strādāja par bijušā lauksaimniecības ministra Giedriusa Surplus padomnieku un vēlāk pievienojās Nacionālajai maksājumu aģentūrai skandalozi atlaistā Aleksandra Muzikeviča vadībā.

Pēc STT komentāra Agrobīte sazinājās ar NMA ģenerāldirektoru Fortunātu Dirginču, jo jaunais NMA vadītājs esot mudinājis vai virzīja J. P. amatā. Situāciju komentēt tika lūgts arī lauksaimniecības ministrs Kęstutis Navickas.

Video