Vienīgais oficiālais izplatītājs

Išimtinė teisė diegti ir prižiūrėti BAUER įrangą bei techniką patikėta UAB „interAG“.

Austrijas koncerna BAUER apūdeņošanas un ūdenssaimniecības iekārtu imports un uzstādīšana Lietuvā ir uzticēta vienīgajam UAB „interAG“ pārstāvim. Ši uzņēmumam ir tiesības uzstādīt iekārtas un nodrošināt to garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Tas ir īpaši svarīgi lauksaimniekiem, jo tikai sadarbojoties ar oficiālu iekārtu piegādātāju, viņi var nodrošināt iekārtu uzticamu darbību.

Pēc UAB „interAG“ direktora Ugniaus Stančiauska teiktā, sadarbība ar koncernu BAUER ir liels mūsu uzņēmuma darba novērtējums.

 

„BAUER koncerns darbojas jau 90 gadus, tam ir četras rūpnīcas Austrijā un divas Vācijā, un tas specializējas trīs segmentos. Pirmais ir kūtsmēslu un vircas apstrādes (sajaukšanas, transportēšanas, atdalīšanas, pasterizācijas) iekārtu un BAUER vircas automašīnu ražošana. Otrais ir dārzkopības nozare: unikālas apūdeņošanas sistēmas i&scaron, dārzeņiem un kultūraugiem. Trešais segments ir komunālais, kur tiek uzstādītas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas mazākās pilsētās, kā arī iekārtas biogāzes ražotnēm," uzsver U. Stančiauskas. 

BAUER iekārtas Lietuvā ir diezgan populāras, ir pat tādu iekārtu piemēri, kas iegādātas pirms 20 gadiem un darbojas vēl šodien.

 

Uzņēmums ir ļoti populārs Lietuvā.

"Lai gan pati InterAG ir diezgan jauna, tās speciālisti ir uzkrājuši dešgadu pieredzi gan dažādu ražotāju iekārtu izplatīšanā, gan ir ieguvuši nepieciešamo kvalifikāciju BAUER iekārtu apkopei un servisam“," saka U. Stančiauskas. 

„Visi interAG speciālisti BAUER rūpnīcās ir izgājuši sarežģītas kvalifikācijas apmācības, tāpēc BAUER iekārtas Lietuvā no 2022. gada sākuma ir drošās rokās“, – uzsver U. Stančiauskas.

Apzinās atbildību un uzticamību

 UAB „interAG“ ir apņēmusies ne tikai sasniegt plānoto pārdošanas mērķi Lietuvā, bet arī izveidot specializētu vadītāju un servisa darbinieku komandu, kas spēj kvalitatīvi un ātri veikt iekārtu apkopi un jaunu iekārtu uzstādīšanu.

„Esam apņēmušies apkalpot visu Lietuvas lauksaimniecībai un komunālajiem uzņēmumiem piegādāto BAUER tehniku, kā arī nodrošināt plašu rezerves daļu klāstu," saka U. Stančiauskas, piebilstot, ka tā ir neatņemama oficiālā dīlera pienākumu sastāvdaļa.

Iekārtu un tehnikas ražotāji ļoti rūpīgi sargā savu reputāciju, tāpēc šādas tiesības netiek piešķirtas jebkuram.

Trīs nepilnu divu gadu laikā UAB „interAG“ jau ir uzstādījusi BAUER separatorus, maisītājus, sūkņus, kā arī separācijas-pasterizācijas stacijas un citas šī ražotāja iekārtas Lietuvas lopkopības saimniecībās.

Tiešas saites ar rūpnīcu

Nereti gadās, ka dārgas iekārtas, kas iegādātas no neuzticamiem piegādātājiem, atstāj lauksaimnieku vienatnē ar problēmu uzstādīt pareizā tipa iekārtas.

&p>„Pēc iekārtu uzstādīšanas saimniecībā var rasties dažādas nevēlamas situācijas. Iekārtas var sabojāties. Piemēram, separators vai kūtsmēslu separācijas-pasterizācijas stacija darbojas 24 stundas diennaktī, un ir viegli paredzēt, kas notiks, ja tā viena vai otra iemesla dēļ pārtrauks darboties, skaidro U. Stančiauskas.

Gadījumā, ja rodas problēmas, lauksaimniekiem tiek ieteikts nevis meklēt palīdzību pie "ekspertiem", bet gan vērsties pie kvalificētiem "interAG" tehniķiem ar BAUER sertifikātiem. Šādā veidā lauksaimnieki izvairīsies no iespējamiem zaudējumiem vai vēl nopietnākiem tehnikas bojājumiem.

 Tāpēc BAUER ir piešķīrusi mūsu uzņēmumam i skaron pierakstīšanās tiesības, lai mēs varētu savlaicīgi un kvalificēti palīdzēt lauksaimniekiem“, – saka U. Stančiauskas. Sarežģītu un neparedzamu avāriju gadījumā „interAG“ var tieši sazināties ar BAUER ražotājiem, lai saņemtu padomu vai tehnisko informāciju par to, kā atrisināt problēmu.

Ar UAB „interAG“ var sazināties, zvanot pa tālruni +370 672 82677 vai sūtot e-pastu uz info@interag.lt

 

Video