Piemērots Agrifac pašgājējiem smidzinātājiem HVO

Agrifac purkštuvas.

Spējot ilgtspējīgi un efektīvi veicināt pārtikas ražošanu pasaulē, pašgājēju smidzinātāju ražotājs “Agrifac“ paziņo par savu jaunāko inovāciju, kas veicinās globālo kustību par ilgtspējīgu lauksaimniecību un oglekļa dioksīda emisijas samazināšanu. Paziņots, ka hidrogenētu augu eļļu (HVO) varēs izmantot pašgājējos smidzinātājos Agrifac kā alternatīvu dīzeļdegvielai.

"Agrifac" pašgājēji smidzinātāji palīdz palielināt ražu un samazināt kaitējumu videi, vienlaikus nodrošinot audzētāju drošību un lielāku rentabilitāti. Ilgtspējībai ir liela nozīme smidzināšanas tehnoloģiju attīstībā un uzticamu smidzinātāju klāsta paplašināšanā, tāpēc „Agrifac“ nupat ir paziņojis par vēl vienu svarīgu inovāciju, kas veicinās piesārņojuma samazināšanu lauksaimniecībā.

Hidrogenēta augu eļļa (HVO), kas iegūta no 100% atjaunojamām izejvielām, ir piemērota izmantošanai “Agrifac” smidzinātājos kā alternatīva dīzeļdegvielai. Sākotnējie testu un pētījumu rezultāti liecina, ka visi „Agrifac“ mašini ar „Cummins“ dzinējiem ir saderīgi ar HVO, kas ir nepieciešams solis ilgtspējības virzienā.

HVO maina ilgtspējības un aprites ekonomikas praksi. No vienas puses, tā ir ļoti efektīva degvielas alternatīva, kas var efektīvi aizstāt dīzeļdegvielu. No otras puses, tas ir no atkritumiem sintezēts produkts, kas ļauj efektīvi un rentabli apsaimniekot atkritumus. Tādējādi šis produkts var samazināt oglekļa dioksīda emisijas līdz pat 90 %, kas būtiski veicina išal emisiju samazināšanu visā pasaulē. Tā plastiskums padara to vienreizlietojamu un viegli sajaucamu ar dīzeļdegvielu. Ņemot vērā stingrākas prasības un virkni finansiālu stimulu par ilgtspējīgu izvēli, "Agrifac" apņemšanās izmantot alternatīvās degvielas ļaus tai izvirzīties līderpozīcijā atbildīgas lauksaimniecības jomā.

&Scaron progresu veicina "Agrifac" ciešā sadarbība ar nozari. Cieši sadarbojoties ar "Cummins", kas visā pasaulē izstrādā "Agrifac" turbo dzinējus, i&scaron" testēšanas rezultātā ir radītas vienas no degvielas patēriņu visefektīvākajām lauksaimniecības mašīnām pasaulē. Tagad ilgtermiņa sadarbība ar HVO turpināsies.

Tajā pašā laikā ir izveidota jauna partnerība starp "Agrifac" un "Dalhuisen", galveno HVO piegādātāju Nīderlandē. “Dalhuisen” piegādāja "Agrifac" degvielu testēšanai un vēlāk, redzot iespaidīgos rezultātus, piešķīra "Agrifac" sertifikātu "Laba degvielas CO2 samazināšana".

Video